Львів рветься у «Монополію»

МонополіяНаше місто має всі шанси потрапити на поле всесвітньо відомої бізнесової гри «Монополія». Для цього необхідне лише бажання

У період «перебудови» на скупому ринку Союзу з’явилася велика кількість економічних настільних забавок. Усі їх калькували з найвідомішої – «Монополії». Компанія Hasbro, що вже десятиліттями випускає цю популярну гру, вирішила не обмежуватися віртуальними підприємствами, й охопити на ігровому полі весь світ. Незабаром має з’явитися нова редакція «Монополії» під назвою «Тут і тепер: Всесвітня версія», у якій фігуруватимуть міста. Частину з них пропонуватимуть самі гравці. Власне, Львів уже запропонували, і тепер залишається лише активно голосувати на нього та заохочувати до цього інших.

Як розповів «Газеті…» член оргкомітету акції «Пропіаримо Україну в «Монополії» Микола Малуха, ідея ввести на поле наші міста, виникла у представників української діаспори. Сам Микола – українець, який виріс у російському Мурманську й лише кілька місяців тому повернувся на історичну батьківщину назавжди.

«Мені прийшов електронний лист зі Штатів, де пропонували проголосувати за Київ, – розповідає він. – Згодом дізнався, що не лише я отримав таку ініціативу. Тож ми об’єднались і вирішили масово закликати українців голосувати за наші міста. Активісти поширювали заклик за допомогою інтернету, розміщуючи його в соціальних мережах, форумах і розсилаючи на icq».

Першим містом, який активно й успішно пропіарили, став Київ. Його серед 60 міст-претендентів виставила на голосування сама компанія-виробник гри, щоби визначити 20 міст, які увійдуть у «Монополію». За темпами сходження українська столиця мала всі шанси посісти перші місця в рейтингу, однак напередодні «прихованої» фази голосування, коли учасники не мають змоги порівняти результати, «скотилася» до 17-го. Якщо втримає його, то таки фігуруватиме в «Монополії». Однак довідаємося про це лише наприкінці року.

Наступний етап – визначення двох переможців із пропозицій користувачів інтернету. «Тепер черга за Львовом, – наголосив Микола Малуха. – Як варіанти розглядали також Одесу та Дніпропетровськ, однак запропонували Львів тому, що це найкрасивіше місто в Європі, воно буде неймовірно цікавим для туристів. Для цього мусить посісти перше чи друге місце в рейтингу».

Найвищим щаблем, якого досяг Львів, було п’яте місце. Тепер почалася «прихована» фаза голосування, напередодні якої місто посідало 8 позицію. Голосування триватиме лише до неділі. Аби віддати свій голос, слід зареєструватися на сайті гри «Монополія» http://www.monopolyworldvote.com/uk_UA/signup.

Автор: Богдан ЮРОЧКО / 13:16 06.03.2008

Джерело: Газета по-львівськи